![Συνάδελφοι Επαγγελματίες Φωτογράφοι.](https://ekfa1916.gr/wp-content/uploads/2023/08/369605471_773246041472380_2877575490291828820_n.jpg)
Συνάδελφοι Επαγγελματίες Φωτογράφοι.
Αυτές είναι οι αφίσες για την Απεργία και συγκέντρωση της Τετάρτης 30/08/23. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε όποια θέλετε και η κάθε Ένωση να βάλει το δικό της λογότυπο.
Την Τετάρτη 30/08/23 στις 10:30 όλοι στο Υ.ΠΡΟ.ΠΟ.
Εννοείτε πως οι συνάδελφοι εκτός Αθήνας που έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον να παρευρεθούν μπορούν να έχουν τα δικά τους πανό. Η απεργία-συγκέντρωση είναι πανελλαδική.
ΚΑΛΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
![](https://ekfa1916.gr/wp-content/uploads/2023/08/369605471_773246041472380_2877575490291828820_n-724x1024.jpg)